Národní testování pro 9. třídu ZŠ

 

Získejte srovnání se stovkami škol z ČR

 

Celorepublikové srovnávací testování 9. tříd z českého a anglického jazyka, matematiky a obecných studijních předpokladů (OSP). Díky testu OSP zjistíte, jestli výsledky vašich žáků odpovídají jejich studijnímu potenciálu. Loni se do projektu zapojilo 594 škol a 17 672 žáků. 

Testování probíhá on-line v aplikaci ScioDat. Testovat lze na počítačích, tabletech i mobilních telefonech. Škola získá podrobné výstupy o žácích, třídách i škole. Žáci získávají podrobnou zprávu včetně náhledu svého vyřešeného testu. Všechny výstupy najdete ke stažení opět v aplikaci ScioDat. Tisk a zaslání papírových výstupů si můžete objednat. Barevně vám vytiskneme zprávy pro všechny zapojené žáky i výstupy pro školu. Cena je 300 Kč.  

 

60 úloh / 60 minut

Obecné studijní předpoklady

30 úloh / 60 minut

Matematika

40 úloh / 45 minut

Český jazyk

cca 40 úloh / cca 45 minut

Anglický jazyk (Scate)

 

Výsledky z testování může škola použít do výroční a autoevaluační zprávy. Na pozitivních výsledcích může budovat svou pověst (např. výborné využití studijního potenciálu slabších žáků). Negativní výsledky mohou být tím správným impulsem pro analýzu jejich příčin.

Národní testování v dalších ročnících

3. třída ZŠ 5. třída ZŠ 6. třída ZŠ 7. třída ZŠ

Nebojte se zeptat

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného projektu pro vaši školu, poradíme s administrací či vyřídíme objednávku.

telefon 234 705 055

Nevybrali jste?

Vyzkoušejte našeho on-line poradce, který vám usnadní výběr vhodného projektu na základě toho, co je pro vás a vaši školu důležité.

online poradce on-line poradce

Reference

Základní

Základní škola Sokolská Třeboň

Národní testování využíváme pro ověření znalostí „z vnějšku“. Nabízí jiný pohled, jinak položené otázky, a také je dobrou přípravou na přijímací zkoušky na střední školy. Oceňujeme i snadnou administraci.

Základní

Základní škola a Mateřská škola Čkyně

Zpětná vazba veškerého testování, vyhodnocení úspěšnosti po žácích, jevech, srovnání s vrstevníky z regionu atd. nám poskytuje srovnání našich postupů, cílů a hodnotících kritérií. Pro žáky není zanedbatelné ani získání dovednosti ve způsobu on-line testů.

Základní

Základní škola Zdeny Kaprálové a Mateřská škola Vrbátky

Národní testování nám velmi vyhovuje. Líbí se nám, že je to pro naši školu jediné relativně objektivní srovnání výkonů našich žáků s ostatními školami v rámci celé ČR.