Národní testování

Jak to funguje?


Celorepublikové srovnávací testování v českém a anglickém jazyce, matematice a dalších předmětech. Slouží pro získání kvalitní a nestranné zpětné vazby. Výsledky testů doplňují informace z dotazníku pro ředitele, žáky, rodiče a učitele.


Chcete-li si ověřit, co se za rok distanční výuky žáci naučili, máte nyní možnost se zapojit do Národního testování 3., 5. a 7. tříd. 

Probíhá do 31. května.

Žáci mohou testovat ve škole i z domova.


Přemýšlíte, jak vše nejlépe zorganizovat, když budou žáci testovat z domova?
 

Náš tip: Testování můžete zahrnout do online výuky. Žáci si nechají zapnuté kamery a budete tak moci hned reagovat, když bude někdo potřebovat vaši pomoc.

 

V odkazech na jednotlivé třídy, ve kterých Národní testování probíhá, najdete podrobnější informace o ceně a termínech testování, včetně ukázek testů a výstupů.

3. třída ZŠ 5. třída ZŠ 6. třída ZŠ 7. třída ZŠ 9. třída ZŠ

Nebojte se zeptat

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného projektu pro vaši školu, poradíme s administrací či vyřídíme objednávku.

telefon 234 705 055

Nevybrali jste?

Vyzkoušejte našeho on-line poradce, který vám usnadní výběr vhodného projektu na základě toho, co je pro vás a vaši školu důležité.

online poradce on-line poradce

Reference

Základní

Základní škola a Mateřská škola Čkyně

Zpětná vazba veškerého testování, vyhodnocení úspěšnosti po žácích, jevech, srovnání s vrstevníky z regionu atd. nám poskytuje srovnání našich postupů, cílů a hodnotících kritérií. Pro žáky není zanedbatelné ani získání dovednosti ve způsobu on-line testů.

Základní

Základní škola Sokolská Třeboň

Národní testování využíváme pro ověření znalostí „z vnějšku“. Nabízí jiný pohled, jinak položené otázky, a také je dobrou přípravou na přijímací zkoušky na střední školy. Oceňujeme i snadnou administraci.

Základní

Základní škola Zdeny Kaprálové a Mateřská škola Vrbátky

Národní testování nám velmi vyhovuje. Líbí se nám, že je to pro naši školu jediné relativně objektivní srovnání výkonů našich žáků s ostatními školami v rámci celé ČR.