vimto.online

Jak vám projekt pomůže:

S vímto zapojíte každého žáka ve třídě. Zadáte úkol, vytvoříte test, získáte okamžitou zpětnou vazbu. Pro lepší představu jsme o aplikaci a jejich funkcích natočili video.

Vimto.online oceníte, pokud si pravidelně ověřujete, jak na tom žáci jsou se znalostmi, nebo na rychlé zmapování toho, jak žáci hodnotí svou práci či jak se cítí. Stačí pár minut a máte jasnou představu, jak na tom žáci jsou a komu je třeba pomoci. Průběžná zpráva z aplikace vám pak usnadní hodnocení v průběhu i v závěru školního roku.

Graf

Co aplikace Vímto umí:

  • Zapojit všechny žáky ve třídě. Založíte třídu, žákům předáte jednoduchý kód a je to.
  • Pokládat otázky. Buď ústně, nebo písemně přímo v aplikaci. Následně sledujete, jak každý z žáků odpovídá, aniž by se navzájem ovlivňovali.
  • Identifikovat žáky, kteří mají problém. Na první pohled v aplikaci vidíte, komu je třeba pomoci. Můžete tak ihned reagovat a poradit v individuálním chatu.
  • Posílat úlohy i testy. Z připravené databáze si vyberete, co se vám hodí do výuky, a jedním kliknutím to pošlete všem žákům na jejich zařízení.
  • Automaticky i manuálně vyhodnocovat. Je to na vás, jaký způsob vyhodnocení odpovědí zvolíte.
  • Ptát se na aktuální naladění i hodnocení vlastní práce. Jednoduše s ohledem na to, aby reflexe žáky bavila.

Jak se můžete zapojit:

 

Vímto zdarma

Vytvoříte místnost a žákům pošlete její kód. Po přihlášení můžete žákům položit vlastní otázky a hned vidět jejich odpovědi v reálném čase. Na výběr máte také úkoly či procvičovací testy z připravené databáze.

Chci vyzkoušet
zdarma
 

Vímto plná verze

Plná verze má oproti verzi zdarma velkou výhodu v tom, že nemusíte místnosti tvořit pro každou hodinu znovu a posílat žákům nové kódy – místnosti máte totiž vytvořené a trvale k dispozici, takže vy i žáci se hlásíte stále stejným kódem. Navíc si v plné verzi můžete tvořit i vlastní obsah (úkoly a testy) a máte uloženou statistiku výsledků žáků.

Chci objednat
od 1000 Kč / škola

Nebojte se zeptat

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného projektu pro vaši školu, poradíme s administrací či vyřídíme objednávku.

telefon 234 705 055
ZŠ

ZŠ Elementária Plzeň

S Vímto pracuji od prvních okamžiků a nedovedu si bez něj představit distanční výuku, využívám ho i při běžném školním provozu. Tvoření úkolů je velmi jednoduché a zvládnou ho i technicky méně zdatní jedinci, jako já. Jsem velice spokojená a žáci také :)

ZŠ

ZŠ Praha 11

Na Vímto oceňuji zapojení všech žáků do výuky a možnost každému z nich individuálně napsat a pomoci mu. Součástí aplikace je i řada připravených úloh a testů, které využívám jako rychlou zpětnou vazbu k mému výkladu, nebo jako uzavření probíraného.

ZŠ

ZŠ Studánka, Pardubice

Presenční, distanční i hybridní výuka. Se všemi typy výuky se v této době neustále setkáváme a Vímto je aplikace, která učiteli neuvěřitelně usnadní práci a zapojí všechny žáky. V procesu učení lze sledovat jednotlivého žáka nebo celou třídu, jak si v daném okamžiku stojí a kde se ve svém učení nachází. Nikdy ani nikde jsem se nesetkala s tak komplexním pomocníkem.